ERIKA

VÍTĚZKA 1.řady - @saberisa08

Keď som pred polrokom prvýkrát uvidela svoju fotku PRED, moja prvá myšlienka bola : “Toto predsa nemôžeš byť Ty !!!” Pohľad na ňu ma šokoval... Nikdy som sa takto nevidela, teda presnejšie ... nechcela vidieť. Dnes s obrovským dojatím zverejňujem svoju fotku opäť a s radosťou píšem tieto slová: “Toto som ja, Erika, pred 24.týždňami a dnes !!!” Keby ste mi na začiatku povedali, že schudnem takmer 40kg a zmení sa mi život od základov... určite by som vám neverila... Aj ja som mala pochybnosti ako a či vôbec to zvládnem... No s každým jedným kilom, ktoré zišlo dole sa mi vracala chuť do života i zdravé sebavedomie...

DENISA

VÍTĚZKA 2.řady

 Vždy jsem měla potíže s jídlem, záchvatové přejídání a nezdravá strava byla pro mě každodenní smutná realita. Deprese a nenávidění se jakbysmet. Až po najetí na zdravou stravu a získání řádu díky diáři od Mišky, se mně a mé rodině změnil život. Najela jsem na low carb stravu a začala pravidelně cvičit a běhat s kočárkem. Začala jsem vymýšlet i své zdravé recepty a získávat informace o cukru a jeho vlivu na naše zdraví. Díky zdravé stravě se zlepšilo zdraví i mého syna, který trpěl na velmi silné neurologicke záchvaty. Díky Mišky výzvě jsem našla v sobě něco, co tam bylo několik let ukryté. Větší sebevědomí, ztracená kila a obnovené zdraví... To vše jsem díky výzvě získala a budu vděčná do konce života.

 

LENKA

VÍTĚZKA 2.řady - @s_lenkou_to_zvladnu

24 týdnů s @momenteeczech od @michaela_jonas uběhlo jako nic. Jako nic se ale už rozhodně nezdá těch více jak 26kg nespokojenosti, kterých jsem se zbavila. Až mi z toho jde hlava kolem, když si to představím. Z velikosti 46/48 mám teď džíny 38/40. Ale těch 22cm v pase nezmizelo jen tak. Velký díl na tom má běh, kterému jsem přišla na chuť a hlavně to, že jsem začala rozumně a vyváženě jíst.Největší podíl má ale to, že jsem si konečně začala vážit sama sebe. Díky všem kteří mě podporovali. #theholybobleofyourbody je skvělý pomocník jak mít přehled nad jídlem a pohybem, což je ohromně důležité. A navíc komunita lidí, kteří se na vzájemně v #theholybibleofyourbody podporují je úžasně motivující :-)

KAČKA

VÍTĚZKA 2.řady - @fit_zivot_s_bell_

Výzva mi ZMĚNILA život, takhle bych asi začala. S novou cestou jsem začala půl roku po narození mé dcery, tehdy jsem měla 65 kilo sádla, rosolu, depky z vlastního těla a špatnou náladu. Po zapojení do výzvy jsem zatla zuby a šla do toho na 100% přesně podle diáře. Výsledek už vidíte (-13kg). Vidíte sebevědomou matku 14měsíční dcery, která si na sebe našla čas a rozhodla se bojovat. Jsem teď neskutečně šťastnej člověk a to jak po stránce fyzické tak hlavně po té psychické. Kdo mě zná, tak ví, že zastávám názor “vše začíná v hlavě”. Já si to nastavila tím správným směrem. Výzva sice končí, ale jedu dál. Bylo mi ctí stát se součástí týmu. Poznat nové lidi a hlavně ty super bojovníky, kteří to mají hozený stejně jako já. Díky zakladatelkám a followers za podporu. Byla to neskutečná zkušenost.

PETRA

VÍTĚZKA 3.řady - @petpumprlova

Pro diář jsem se rozhodla, když se mi hubnutí po porodu zastavilo a držela se mi kila jako klíště dostala jsem se ze 122kg na 91kg a necítila jsem se vůbec dobře.

Objednala jsem si diář a pustila jsem se do boje, první měsíc byla pro mě těžký, kojila jsem (kojim doteď) takže jsem měla neustále chuť na sladké, ale vydržela jsem to a hned po prvním měsíci se dostavily výsledky. Diář mě pomohl shodit 14 kg a 28cm po celém těle, ale to nejdůležitější je,že mě přivedl na správnou cestu ve stravování.

Přeji všem kdo si diář pořídil ať se jim daří ať potřebují dát dolů 5nebo 20kg,když je vůle a snaha ,jde to a zvládnete to!

@so.face 

VÍTĚZKA 3.řady

V září 2018 jsme spolu s ostatními začali hubnout s @michaela_jonas a @momenteeczech. Byl to můj druhý start s diářem. Poprvé jsem začala v dubnu 2018. Stanovila jsem si nereálné cíle a chtěla jsem za 14 dní mít dole 10 kg, ale to bohužel nejde, když jsem je postupně nabírala několik let. Jelikož se mi nedařilo, byla jsem bez motivace a nevydržela jsem ani dva měsíce. V září 2018 startovala třetí výzva a já se hned zapojila. Můj cíl byl nejen změnit stravování a postavu, ale také vyhrát, abych se potkala s Míšou Jonášovou. Přestala jsem každý den lozit na váhu a řekla jsem si, když nic jiného, tak budu jíst zdravě. A ono to pomohlo. S holkama #theholybibleofyourbody jsme se ve výzvě celou dobu podporovaly a to mi také hodně pomáhalo. 

@hubnu_na_voziku

VÍTĚZKA 3.řady

 Nevěřila jsem, že mě nějaký diář dokáže udržet na uzdě, ale stalo se. Samozřejmě diář není samospásný, ale je to neskutečný pomocník, motivace i dozorčí dne, díky němu se mi dostává tolik inspirace, podpory i rad ze zkušeností ostatních.

S ním jsem zhubla víc jak 10kg a pokračuju dál!  Strašně moc se těším na chvíli, kdy si konečně budu moct koupit tričko, které se mi líbí a ne to, které mi jako jediné je. Je mi jedno, jestli je číslo mého oblečení 52 nebo 46, chci se ve svém těle cítit dobře!

 

SLEDUJTE NÁS

#theholybibleofyourbody

Michaela Jonášová
@michaela_jonas
Momenteeczech
@momenteeczech
THBOYB
@thboyb