PROČ SKINNY SPRINKLES?

Doplněk stravy na hubnutí mi pomůže, když:

CHCI ZAČÍT HUBNOUT

Koupila jsem si Hubnoucí diář, ale bojím se, že přechod na nový způsoob stravování nezvládnu.

CHCI RYCHLE ZHUBNOUT

Trošku jsem to poslední dobou přehnala s jídlem a potřebuju se rychle vrátit zpět na svou váhu.

NECHCI PŘIBRAT NA DOVOLENÉ

Jedu na dovolenou a nechci se omezovat v jídle ani v pití, ale nechci si přivézt domu nadváhu.

ČEKÁ MĚ DŮLEŽITÁ UDÁLOST

Na ten školní sraz prostě ty XSka obleču i kdyby co bylo!

TAJEMSTVÍ MÁ JMÉNO GLUCOMANNAN

Jediná přírodní látka na podporu hubnutí uznávaná i EU!

POTVRZENO VÝZKUMY!

Tyto údaje byly potvrzeny nejen expertní komisí EU, ale také výsledky metaanalýzy dostupných klinických studií .

 

DOPLNĚK STRAVY NA HUBNUTÍ

1 BALENÍ - 899 Kč

√BALENÍ obsahuje 30 sáčků s příchutí Candy Apple.

√ Balení pokryje 10 - ti denní hubnoucí program.

1 sáček 30 minut před snídaní

1 sáček 30 mint před obědem

1 sáček 30 minut před večeří

UPOZORNĚNÍ: Pokud trpíte jakýmkoliv z gastroenterologických onemocnění, poraďte se o užívání přípravku s vaším lékařem.

 

INGREDIENCE

INULIN

Inulin je vláknina z kořene čekanky. Je přírodním prebiotikem, které funguje jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie (obecně známé jako probiotické) v trávicí soustavě.

GLUCOMANNAN

Je ona zázračná látka, která dodává pocit sytosti, napomáhá snižovat hladinu tzv. “hormonu hladu” – ghrelinu, který je odpovědný za pocity hladu a chuti k jídlu. Je to zároveň jediná látka která se může pyšnit tím, že má příslib hubnutí potvrzený od expertní komise EU.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE

Zelené nezkvašené lístky zeleného čaje obsahují vysokou hladinu aktivních složek, tzv. polyfenolů. Zelený čaj dodává energii, podporuje hubnutí a zlepšuje paměť.

POLYFENOLY

Jsou pro naše zdraví důležité proto, že jsou velmi bohaté na antioxidanty, zdravotních výhod je nespočet.

PŘÍRODNÍ ANHYDRÁT KOFEINU

Anhydrát, čili bezvodná složka je koncentrovaný kofeinový prášek, který je obsahem kofeinu podobný malému šálku kávy. Skinny Sprinkles ho obsahuje jen takové množství, které pomáhá jeho účinkům.

VITAMIN C

Vitamín C je rozpustný ve vodě a naše tělo ho neumí ukládat, proto musí být jeho každodenní příjem dostatečný. Má celou řadu funkcí, včetně klíčové role v růstu a opravě tkání. Také pomáhá organismu absorbovat železo z rostlinných zdrojů. Pomáhá snižovat únavu.

NIACIN

Je stejně jako Vitamín C rozpustný ve vodě a pomáhá snižovat únavu.Jedná se o vitamín B₃ a jeho deriváty hrají klíčovou roli v energetickém metabolismu buňky. Je nezbytný pro nervový a trávicí systém.

MANGAN

Mangan potřebuje naše tělo jen v malém množství, ale pro správnou funkci organismu je tento prvek nenahraditelný. Je důležitý při metabolismu více látek (například mastných kyselin) i pro správnou funkci nervového systému. Také napomáhá enzymům v těle plnit jejich funkce.

JAK SE SKINNY SPRINKLES UŽÍVÁ

Jednodušeji už to nejde, Skinny Sprinkles stačí 30 minut před jídlem nasypat, zamíchat a vypít!

NASYPAT

Obsah sáčku vysypat do 200ml studené vody.

ZAMÍCHAT

Důkladně zamíchat až do úplného rozpuštění, pro hustší konzistenci nápoje stačí 1-2 minuty nechat odstát.

VYPÍT

Půl hodiny před snídaní, obědem a večeří vypít.

GLUCOMANNAN - Amorphophallus konjac..

..neboli Ďáblův jazyk.

Tato rostlina pochází z tropické a subtropické východní Asie má jednu obrovskou výhodu, její hlíza totiž obsahuje zázračný glucomannan. A označení “zázračný” není v případě redukce váhy vůbec nadnesené.

Glucomannan je rostlinný polysacharid, který má má tak pevnou glykosidickou vazbu, že ji náš trávicí systém nedokáže rozštěpit. Glucomannan proto projde trávicím traktem více méně nezměněný, přičemž nám ale dodá potřebnou energii. Dá se tedy říci, že je vlastně nestravitelný. 

Evropský úřad pro bezpečnost potravin hovoří jasně: UŽÍVÁNÍ GLUCOMANNANU SKUTEČNĚ POMÁHÁ!

JAK SKINNY SPRINKLES FUNGUJE?

Fakta o Skinny Sprinkles

Princip fungování je jednoduchý, po rozmíchání ve vodě a vypití se z něj v trávicí soustavě vytváří viskózní gel, který absorbuje vodu v padesáti až stonásobku vlastní hmotnosti vody. V tu chvíli vytvoří  150 až 300 ml „energeticky nulového“ žaludečního obsahu.  Navíc po pár dnech užívání dochází k potlačení tvorby tzv. “hormonu hladu” – ghrelinu, který je odpovědný za pocity hladu a chuti k jídlu. Příjemným bonusem je v neposlední řadě i to, že ve střevech glukomannan působí jako přírodní prebiotikum.

Naše zkušenosti

Skinny Sprinkles jsem vyzkoušel na prosbu manželky. Zadání znělo: jez jak vždy a dej si i pivo. Za 5 dnů bez jakéhokoliv omezení skoro 2 kila dole. Co mě hodně překvapilo, neměl jsem hlad a většinou jsem ani nedojedl to, co jsem měl na talíři.
Kamil
Skinny Sprinkles jsem poprvé objevila před rokem a po vyzkoušení jsem věděla, že musím udělat vše pro to, abychom mohli tento produkt nabízet v ČR! Za 20 dnů na Skinny Sprinkles s nízkoenergetickým jídelníčkem jsem zhubla 6,8 kg a 2% telěsného tuku. Vše pod dohledem lékaře.
Vendy